Telefon: 0532 054 8607 - 0242 311 3036

Kurumsal

 

2008 Yılından İtibaren Sektörün İçinde Olup, Edindiğimiz Bilgi Ve Deneyimi İki Yılı Aşkın Süre İle Kendi Vizyonumuz  Ve İsmimizle Otel Donanım Sektörünün Aranan İsimleri Arasında Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerliyoruz.

Müşterilerimizin Talepleri Doğrultusunda İhtiyaç Duydukları İç Mekan Veya Dış Mekan Mobilyaların Satışı, Özel  İmalatı Ve Ayrıca Halen Kullandıkları Mobilyalarının Tamir, Bakım Ve Boyama İşlemlerini De Gerçekleştirmekteyiz.

İç Ve Dış Mekan Göze Hitap Eden, Kullanıma Elverişli, Değişik Konseptlere Uygun Ürünlerimizle Aspendos Bulvarı Üzerindeki 2.000m2 Depo Ve İmalat Atölyemizde Özellikle  Hotel, Cafe, Restaurant Vb. Turistik İşletmelere Ve Perakende Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Stoklu Çalışarak Ahşap Ve Alüminyum Masa, Sandalye, Koltuk, Şezlong, Şemsiye, Oturma Grubu, Tente, Minder Vb. Ürünleri İstenen Kalitede Ve İstenen Miktarda Talep Edilen Temin Süresi İçerisinde Teslim Etmekte Ve Satış Sonrasında Da Teknik Destek Sağlayarak Müşteri Memnuniyetini Maksimum Seviyeye Çıkarmaktayız.

Kurumsal